לאי סקיאתוס חופים מרהיבים רבים אך רק עיירת נמל אחת, סקיאתוס המקסימה. סקיאתוס נחשב לאתר נופש פופולארי ולאי התיירותי יותר מבין קבוצת האיים הספורדיים. אך גם התיירים הרבים לא הצליחו לקלקל את קסמו של האי היפהפה, המכוסה בגבעות ירוקות ועצי אורן. מלבד חופים יפים, מציע האי מסעדות מוצלחות, שבילי הליכה קסומים וגם עיירות חרובות ומנזרים ציוריים.

אחרי שיוון ביססה את מעמדה כיעד המבוקש ביותר לנופשוני בטן-גב, המשימה של העוסקים בענף התיירות היא להמציא את הגלגל מחדש במסגרת מגוון האיים. ועבר ליעדים הפופולריים כמו רודוס או כרתים, אחרי שהתבשרנו עלטיסות ישירות לאי לפקדה, מודיעה היום (ג') איסתא כי החל מחודש יוני תפעיל טיסות ישירות לאי סקיאתוס. הטיסות יחלו לפעול מאמצעי חודש יוני עד אחרי סוכות.

אי קטן (50 ק"מ רבועים) ותיירותי שפחות מוכר למטייל הישראלי, הצליח לשמור על צביון מקומי ולא התמסחר כמו איים אחרים ביוון. האי כולו מכוסה בגבעות ירוקות ועצי אורן וכולל מסלולי טיולי רבים. בין החופים היפים והמסעדות הטובות, ניתן למצוא גם מבנים עתיקים ומנזרים מבודדים. על האי ניתן למצוא 44 ק"מ של חופים עם מים צלולים וחול לבן. חלק מהחופים רגועים ושלווים ואילו האחרים רועשים יותר וכוללים פעילויות של ספורט ימי.

Please reload